Maksimum korzyści z lokalizacji GPS
zadzwoń do nas!infolinia (+48 22) 346 00 46

Przeglądarka, której używasz nie wspiera już wtyczki Microsoft Silverlight wymaganej do uruchomienia aplikacji Finder Online. Wtyczka ta odpowiada za wygląd i sposób działania Twojego systemu zarządzania flotą. Mamy jednak propozycje rozwiązań tej sytuacji.

Rozwiązania, które proponujemy poniżej są bardzo wygodne i jednocześnie proste w użyciu. Chcemy zapewnić wszystkim naszym użytkownikom komfortową pracę z aplikacją, jednocześnie nie wymagając dodatkowych, czasochłonnych czynności. Wybierz optymalne rozwiązanie:

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami: dok@finder.pl, tel.: +48 22 346 00 46

W związku z połączeniem z TomTom Telematics, firma Finder sp. z o.o., dostawca systemów do zarządzania flotą pojazdów, zmieniła nazwę na TomTom Telematics Polska sp. z o.o. Wprowadzenie nowej nazwy nie wpływa w żaden sposób na ważność obowiązujących umów, ale podkreśla, że jesteśmy częścią największego i najbardziej innowacyjnego dostawcy usług telematycznych w Europie. W nadchodzącym czasie będziemy rozwijać nowoczesne, innowacyjne rozwiązania i oferować światowej klasy produkty i usługi.